Styl gwiazd: Zac Efron

Natalia Fijał

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Styl gwiazd

Styl gwiazd: Zac Efron

Choć sławę przyniosła mu rola słodkiego chłopca w filmie dla młodzieży, teraz Zac Efron udowadnia, że nie gorzej radzi sobie także w całkiem poważnym repertuarze. My, obok talentu aktorskiego, doceniamy też jego wyczucie stylu.

Zac Efron to jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów młodego pokolenia. I choć epizody w filmach i serialach grywał już od najmłodszych lat, to prawdziwą popularność przyniosła mu dopiero rola uroczego Troy’a Boltona w serii disney’owskich produkcji dla młodzieży, w której zagrał jako nastolatek. Po zakończeniu zdjęć do serii, aktor postanowił zerwać z wizerunkiem grzecznego chłopca i zaczął grać w poważniejszych produkcjach.

Dziś Efron jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Ameryki, do której wzdychają tysiące fanek z całego świata. Wszystko przez umiejętności aktorskie, urodę i dobre wyczucie stylu. Efron nie pozwala sobie bowiem na modowe wpadki, dzięki czemu zawsze wygląda perfekcyjnie. Ostatnio w wywiadzie Zac wyznał też, że chciałby zacząć projektować. W rozmowie z amerykańskim "InStyle" przyznał, że pasjonuje go design, na dowód przedstawiając redaktorowi własnoręcznie zaprojektowany tatuaż. - Sądzę, że zabawnie byłoby też przygotować coś, co sam bym założył – dodał aktor.

Jeśli kolekcja Zaca będzie utrzymana w jego własnym stylu, który prezentuje i na co dzień, i od święta – na czerwonym dywanie, to my czekamy na nią z niecierpliwością.

 

Zobacz nasze ulubione stylizacje Zaca Efrona z czerwonego dywanu

zdjęcia: depositphotos

 

Tagi (6): , , , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 2.52/5 (17 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

s
s

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Styl gwiazd: Zac Efron: