Styl gwiazd: Rachel McAdams

Natalia Fijał

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Styl gwiazd

Styl gwiazd: Rachel McAdams

Podczas, gdy w kinach króluje najnowsza produkcja z jej udziałem, my bierzemy pod lupę jej styl. Zobacz inspirujące stylizacje od Rachel McAdams.

Filigranowa i słodka. Mówi się, że jest ulubienicą publiczności. Widzów doprowadza do łez - raz ze śmiechu, innym razem ze wzruszenia. Choć złośliwi twierdzą, że nie należy do aktorek „pierwszej ligii”, nawet oni mają w zanadrzu chociaż jeden film z jej udziałem, który po prostu lubią. I choć Rachel McAdams nie może poszczycić się posiadaniem w swojej kolekcji nagród Oscara lub choćby Złotego Globu, swój terminarz pracowniczy ma zapełniony na kilka lat do przodu. Jednak mimo, że na ilość różnorodnych propozycji aktorka nie narzeka, producenci najbardziej lubią ją obsadzać w rolach kobiet, które... zatracają się w czasie lub ewentualnie mają problemy z pamięcią.


Nie inaczej sprawa wygląda w jej najnowszym filmie – „Czas na miłość”, w którym Rachel gra ukochaną podróżnika w czasie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kilka lat temu, u boku przystojnego Erica Bany, zagrała główną rolę żeńską w filmie „Zaklęci w czasie”, nakręconym na podstawie książki „Żona podróżnika w czasie”. Dlaczego słodka Rachel tak jednoznacznie kojarzy się producentom, tego nie wiemy. Być może ludzie z branży filmowej nie mogą zapomnieć tego, jak urzekająco romantyczną parę tworzyła, zarówno na ekranie, jak i w życiu, z kolegą z planu „Pamiętnika”, rozbrajającym Ryanem Goslingiem. Ale czy my możemy o tym zapomnieć? 


Oprócz talentu do kreowania niezapomnianych ról i rozkochiwania w sobie najbardziej pożądanych aktorów Hollywood, Rachel McAdams słynie jeszcze z jednego – świetnego wyczucia stylu. Na co dzień gustuje w wygodnej elegancji z lekką nutą modnej nonszalancji. Na czerwonym dywanie lśni w kreacjach od najlepszych projektantów. Sukien od Vivienne Westwood, Elie Saab, Marchesy, Maxime Simoens, czy Gucci zazdroszczą jej nie tylko wielbicielki komedii romantycznych, ale też niektóre koleżanki po fachu. Jednak wrodzony talent do kreaowania niezapomnianych stylizacji widać u Rachel nawet i bez pomocy sławnych projektantów. Aktorka wygląda bowiem idealnie nawet, jeśli na czerwony dywan wychodzi w podartych dżinsach i z różowymi pasemkami. 

Zobacz nasze ulubione stylizacje Rachel.


zdjęcia: shutterstock, depositphotos

 

 

Tagi (6): , , , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 1.51/5 (36 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

r
r

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Styl gwiazd: Rachel McAdams: