Peeling – podstawa prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Pielęgnacja

Peeling – podstawa prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy

Kobiety, które codziennie nakładają makijaż, wiedzą, jak ważna jest dobra kondycja skóry twarzy. Kiedy nasza cera jest zadbana i dokładnie oczyszczona, to wszystkie kosmetyki naniesione na nią są trwalsze i wyglądają znacznie lepiej.

Rolujący się podkład, widoczne pory czy zaskórniki to problemy pojawiające się, gdy na nieprzygotowaną wcześniej skórę naniesiemy kryjące kosmetyki, takie jak fluid czy korektor. Jak zapobiec takiej przykrej sytuacji? Z pomocą przychodzi nam peeling – pomocnik przy dbaniu o wspaniałą kondycję skóry twarzy.


Co zawdzięczamy dobremu peelingowi?

Dobry peeling działa jak naturalny pumeks dla skóry. Jego zadaniem jest usunięcie z twarzy warstwy martwego naskórka, ponieważ za złe rozprowadzanie się kosmetyków na twarzy odpowiedzialne właśnie są fragmenty uszkodzonej skóry.

Drobnoziarnisty peeling poprzez pocieranie pomaga również pozbyć się niechcianych blizn. W jaki sposób? Peeling ściera stary naskórek wraz z przebarwieniami (powstałymi na przykład w wyniku pryszczy czy trądziku). Kiedy organizm produkuje nowy naskórek, jest on czysty od poprzednich przebarwień! Skóra pozostaje rozświetlona i miękka, pozbawiona zgrubień.


Jak peelingować twarz?

Peeling rozprowadź na obie dłonie, nanieś na zwilżoną wodą twarz i wmasowuj produkt – szczególnie w okolice strefy T. Masuj swoją twarz, relaksuj się przy tej czynności, niech trwa to co najmniej dwie minuty. Po zakończeniu spłucz twarz letnią wodą, osusz ręcznikiem  i nałóż ulubiony krem. Uczucie głębokiego odżywienia i oczyszczenia gwarantowane!


Jak dobrać odpowiedni peeling?

Znalezienie idealnego peelingu wymaga czasu i zaangażowania. Jednak warto szukać. Należy stosować „metodę prób i błędów” sprawdzając, który produkt spełni nasze wymagania. Zalecane jest też zwracanie uwagi na polecane kosmetyki. Mnóstwo porad na ten temat znajdziemy w Internecie. My polecamy kosmetyk renomowanej firmy NIVEA: http://www.nivea.pl/Produkty/Pielegnacja-twarzy/pure-effect/Zel-peeling-do-codziennego-mycia-twarzy-CLEAN-DEEPER.

Już dziś zadbaj, by w Twojej pielęgnacji twarzy nigdy nie zabrakło czasu na peeling!

 

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Tagi (5): , , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 1.58/5 (21 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

p
p
p

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Peeling – podstawa prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy: