» Vitalogy » Uroda » Moda

Damskie glany – wytrzymałe i niezniszczalne

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Moda

Damskie glany – wytrzymałe i niezniszczalne

Czy istnieje konieczność kupowania zimowego obuwia w każdym sezonie? Nie ma takiego przymusu, gdyż doskonale – nawet przez kilka sezonów – sprawdzą się damskie glany.

Glany damskie sprawdzą się przede wszystkim w każdej stylizacji i w różnym terenie. Są niezawodne, ponieważ można chodzić w nich zarówno po górach, jak i po nieprzyjemnym, podmokłym podłożu. Twarda, wytrzymała podeszwa glanów damskich sprawia, że są one nieprzemakalne. Niestraszna im nawet największa ulewa.

Stanowią idealne obuwie na wycieczkę. Mają wiele zalet, a na ich czele stoi wysoka jakość wykonania. Już sam wygląd glanów przekonuje nas o tym, że jest to obuwie solidne i wytrzymałe. Sięga przeważnie do połowy łydki, a to oznacza, że doskonale zabezpiecza kostkę przed skręceniem w przypadku zetknięcia z nierówną nawierzchnią. Wszystkie glany damskie są sznurowane, zapewniając stopom większą stabilizację.

Glany idealnie pasują do rurek, które można albo włożyć do środka glanów, albo fantazyjnie wywinąć na zewnątrz butów. Spódnica czy sukienka także może być noszona do glanów. W tym ostatnim przypadku dobrze byłoby zwrócić uwagę na jej fason. Najlepiej będzie pasowała nieco rozkloszowana i fantazyjna.

Glany damskie można nosić zarówno w pracy, jak i na uczelni. Jest to obuwie ponadczasowe, a noszenie go na pewno nie zależy od wieku.

Każda kobieta powinna posiadać w swojej garderobie buty, które nadają się na każdą okazję. Poza eleganckim wyglądem stawiamy także na komfort i wygodę, a glany damskie na płaskiej podeszwie są w stanie sprostać tym wymaganiom.

W ofercie dominują kolory stonowane od jasnego, przyprószonego brązu po czarny, a co za tym idzie są to barwy uniwersalne, pasujące do każdej kreacji.

Cechą charakterystyczną glanów jet to, że zarówno czubki butów, jak i napiętki zostały zabezpieczone blachą, a to znaczy, że nawet w największym tłumie – na przykład na koncercie – nogi są chronione przed naciskiem i zadeptaniem.

Glany damskie firmy Otmęt – odpowiednio pielęgnowane i przechowywane – będą wyglądały jak nowe przez wiele lat. Wystarczy tylko zadbać o ich systematyczne czyszczenie.

 

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Tagi (3): , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 3.38/5 (4 ocen)

Podobne artykuły

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Damskie glany – wytrzymałe i niezniszczalne: