Krem BB czy krem CC?

Joanna

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Makijaż

Krem BB czy krem CC?

Z pozoru takie same produkty, jednak niekoniecznie. Zobacz, jaka jest różnica i zdecyduj, po jaki rodzaj kremu sięgnąć latem!

Krem BB (Blemish Balm) to lekki krem rozświetlajacy. Jest delikatniejszy od podkładu, nie obciąża skóry. Może być używany jako baza pod fluid; przedłuża jego trwałość. Nałożony solo nie ma dużych właściwości kryjących, dlatego przeznaczony jest dla osób z bezproblemową cerą.
Efekt: rozświetlona i promonienna skóra, dodatkowo nawilżona, o lekko wyrównanym kolorze.

Krem CC (Control Colour Creams) to unowocześniona wersja BB. Posiada więcej substancji odżywczych, ma bogatszy skład. Dodatkowo zawiera wyższe filtry UV. W porównaniu do swojego poprzednika, krem CC nieco lepiej wyrównuje karnację i kryje jej niedoskonałości, a jednocześnie charakteryzuje go lżejsza konsystencja.

Aby wybrać odpowiedni produkt, polecamy sięgniecie po kremy koreańskie, których właściwości pielęgancyjne i kryjące sa o wiele lepsze, niż tych tańszych, dostępnych w drogeriach.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wybierzecie, jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych podkładów. Zwłaszcza latem, kiedy skóra chce oddychać, a my nie mamy ochoty obciążać ją dużą warstwą cieżkich fluidów.

Tagi (3): , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 1.01/5 (85 ocen)

Podobne artykuły

  • Brak powiązanych artykułów

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Krem BB czy krem CC?: