» Vitalogy » Szukaj » zwolnienie
Rezultat wyszukiwania frazy

zwolnienie


Znaleziono 8 wyników wyszukiwania.
Strona 1 z 1

17
05/19

L4 w ciąży – kiedy iść na zwolnienie?

Mówi się, że ciąża to nie choroba, a kobiety wręcz dzięki niej rozkwitają. I rzeczywiście, niektóre ciężarne czują się na tyle dobrze, że pracują do ostatnich dni przed porodem. W praktyce jednak każda pracująca przyszła mama ma prawo iść na zwolnienie już na początku ciąży.

Ocena: 3.32/5 (8 ocen)
n

16
04/14

Wampiry energetyczne – kim są i jak sobie z nimi radzić?

Znasz osoby, które, podczas nawet krótkiej wymiany zdań, potrafią pozbawić Cię energii i sił witalnych? Najprawdopodobniej są to tzw. wampiry energetyczne. Jak sobie z nimi radzić?

Ocena: 4.05/5 (27 ocen)
n

22
07/14

Jesteś ciągle zmęczony? To może być choroba!

Wielu z nas narzeka na uczucie zmęczenia nawet po przespanej nocy, a także na rozdrażnienie i spadek formy niezależnie od pory roku. Gdy stan ten utrzymuje się dłużej, warto mu się przyjrzeć, gdyż mogą to być objawy choroby.

Ocena: 2.08/5 (31 ocen)
w

15
07/14

Kriokomora, czyli leczenie zimnem

Na pewno każdy z nas wie, jak pozytywny wpływ na nasze zdrowie i wygląd ma korzystanie z sauny. Jednak o zdrowie i poprawę wyglądu można zadbać przy pomocy niskich temperatur.

Ocena: 4/5 (6 ocen)
z

18
08/14

Alga ratunkiem dla zdrowia

Ta roślina poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego i chroni jelita, a włączenie jej do diety zaleca dziś wielu specjalistów. Poznaj właściwości mikroalgi prosto z Azji.

Ocena: 4.24/5 (27 ocen)
i

17
08/15

Chory jak Polak

Zamiast porady eksperta – dobre słowo mamy. Zamiast lekarstw – domowe sposoby walki z chorobą. Zamiast odpoczynku – praca. Badania pokazują, że chorujący Polak stawia na leczenie na własną rękę i przy pierwszym kichnięciu nie korzysta z L4.

Ocena: 3.46/5 (46 ocen)
l

24
05/18

Powrót do sportu po operacji

Każda operacja oznacza tymczasowe zwolnienie sportowego tempa. Osobom, które bardzo cenią sobie ruch, prędko jednak zaczyna brakować aktywności fizycznej. Niecierpliwie wyczekują więc dnia, w którym powrócą do pełnej sprawności.

Ocena: 3.46/5 (18 ocen)
z

25
02/19

Weekendowa opieka zdrowotna w Krakowie - szybka pomoc w walce z chorobą

Jesień, zima, ale i wczesna wiosna to okres mocno obniżonej odporności organizmu. Wiele chorób, przeziębień i infekcji rozwija się właśnie w tym okresie. Różnego rodzaju infekcje często przypadają, jak na złość, na czas weekendu.

Ocena: 3.63/5 (53 ocen)
w
Strona 1 z 1

Pytania i odpowiedzi