Dieta pudełkowa: ostatni krzyk mody!

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Odchudzanie i diety

Dieta pudełkowa: ostatni krzyk mody!

Zmagasz się z nadwagą, ale bezskutecznie? Wyciskasz siódme poty na siłowni, zachowujesz umiar w jedzeniu, a od wymarzonej sylwetki wciąż jeszcze dzieli cię zbyt wiele kilogramów? Zastosuj dietę pudełkową!

 

Co w sieci piszczy?

Internet roi się od przepisów na szczupłą sylwetkę oraz informacji dotyczących racjonalnego odżywiania się – nie każda jednak metoda jest godna zaufania. Niektóre z nich, wdrożone do codziennej praktyki, mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu, zwłaszcza jeśli zastosuje się je bez konsultacji z lekarzem lub dietetykiem. Jedne są skuteczne, inne rozczarowują. Do tych pierwszych z całą pewnością zaliczyć można bardzo popularną dietę pudełkową, która w ostatnim czasie zepchnęła na margines wszystkie inne diety i stała się absolutnym hitem.

 

Dieta pudełkowa (catering dietetyczny): dla kogo przede wszystkim?

Dieta pudełkowa (porównanie dostawców ją oferujących znajdziesz na: http://cateromarket.pl/) jest idealnym, bezkonkurencyjnym wręcz rozwiązaniem dla osób zapracowanych, niemających ani czasu, ani chęci na gotowanie. Chwalą ją sobie znani sportowcy, celebryci, a także ludzie biznesu i mediów. Tysiące internautów na blogach, forach, czatach i w komentarzach zamieszczanych pod artykułami sieciowymi nie szczędzi entuzjastycznych słów cateringowi dietetycznemu. Można więc zasadnie przypuszczać, że skoro dieta pudełkowa wywołała tak silny rezonans społeczny, najwyraźniej istotnie pomaga w schudnięciu i zachowaniu szczupłej, atrakcyjnej sylwetki. Stosują ja zresztą nie tylko ludzie nadmiernie zaabsorbowani codziennymi obowiązkami, ale również osoby, które z takich czy innych powodów wolą oszczędzić sobie samodzielnego przygotowywania posiłków, zmywania naczyń itd. Dieta pudełkowa to znakomity sposób na przedłużenie czasu wolnego!

 

Czy dieta pudełkowa daje efekty?

Gdyby odpowiedź na powyższe pytanie była przecząca, catering dietetyczny  z całą pewnością nie zrobiłby aż takiej furory na polskim rynku i nie cieszyłby się uznaniem w prominentnych kręgach. Dieta pudełkowa daje jak najbardziej wymierne efekty, o czym przekonało się już wiele osób. Oferujące ją firmy cateringowe mnożą się szybciej niż grzyby po deszczu, co wyraźnie unaocznia fakt, że w samej tylko Warszawie jest ich ponad 200. Pięć zbilansowanych dań dziennie, dostarczanych przez dostawcę o określonych porach pod wskazany w zamówieniu adres, uczy regularności w konsumowaniu posiłków, co jest bardzo ważne w zachowaniu szczupłej sylwetki. Każdy posiłek ma mniej więcej taką samą ilość kalorii i składa się wyłącznie z produktów, które w zupełności zaspokajają zapotrzebowanie energetyczne organizmu. Liczbę posiłków, ich skład oraz częstotliwość przywożenia można oczywiście dostosować do swoich indywidualnych upodobań, ale zdecydowanie lepiej jest trzymać się zaleceń dietetyka – tylko wtedy dieta pudełkowa da optymalny rezultat. Warto przy okazji odnotować, że konsultacja ze specjalistą od żywienia jest integralną częścią oferty wielu firm cateringowych.

 

A co z alergikami?

Osoby uczulone na określone składniki odżywcze, takie jak np. laktoza czy gluten, również mogą skorzystać z cateringu dietetycznego. W ofercie całkiem sporej liczby firm znaleźć można warianty żywieniowe opracowane specjalnie z myślą o osobach dotkniętych alergiami. Mamy więc dietę bezglutenową, bezlaktozową, dietę dla cukrzyków itd. Alergia nie jest więc żadną przeszkodą.

 

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Tagi (2): ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 3.92/5 (15 ocen)

Podobne artykuły

  • Brak powiązanych artykułów

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Dieta pudełkowa: ostatni krzyk mody!: