AkademiaJedzenia.pl - pierwszy taki serwis w Polsce!

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Odchudzanie i diety / Porady

AkademiaJedzenia.pl - pierwszy taki serwis w Polsce!

Na polskim rynku internetowym pojawił się nowy serwis, który pomaga w walce z zaburzeniami odżywiania. Każdy, kto zarejestruje się na portalu, otrzyma 30-dniowy darmowy dostęp do pełnej jego zawartości.

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Jak pokazują badania naukowe, użycie komputera w psychoterapii może być równie skuteczne co psychoterapia z udziałem człowieka. Wychodząc naprzeciw tym wnioskom, jak również potrzebom kobiet z różnego rodzaju zaburzeniami odżywiania, stworzono portal www.AkademiaJedzenia.pl.

Serwis umożliwia użytkownikom samodzielną, anonimową, zautomatyzowaną psychoterapię zaburzeń odżywiania, gdzie psychoterapeutę zastępuje inteligentny program komputerowy, a użytkownikowi przez cały czas towarzyszy wirtualny specjalista. Jest to tzw. psychoterapia wspomagana komputerowo.

Sesje terapeutyczne są indywidualnie dopasowywane do każdego użytkownika na podstawie analizy psychologicznej przeprowadzonej online. Program, za pomocą serii pytań i korzystając z modułu sztucznej inteligencji, stawia diagnozę.

 

akademiajedzeniaTo, jaki program terapeutyczny otrzyma użytkownik, zależy od udzielonych informacji. Dzięki temu porada jest niemal tak samo elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb, jak terapia z prawdziwym specjalistą, co niewątpliwie maksymalizuje jej skuteczność.
W skład każdej sesji wchodzi filmik, zadanie do wykonania oraz samoocena postępów. Ciekawym elementem terapii jest wprowadzenie dzienniczka, który w łatwy sposób pomaga kontrolować ilość spożywanych kalorii.

 

akademiajedzenia"Wirtualny terapeuta" przez kilka miesięcy prowadzi "pacjenta" przez proces zdrowienia i modyfikacji niewłaściwych nawyków. Już po kilku sesjach i rzetelnym wykonaniu pierwszych ćwiczeń użytkownik powinien zauważyć pozytywne zmiany w swoich emocjach i zachowaniu - jednym słowem poczuć się lepiej.

Jeżeli Ty także borykasz się z zaburzeniami odżywiania i pragniesz pozbyć się swoich problemów – ten serwis jest właśnie dla Ciebie! Przekonasz się, że e-terapia może być równie skuteczna. Taka forma sesji pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Nie zwlekaj - otwórz się na zmiany i razem z Akademią Jedzenia zrób krok w stronę nowego, lepszego życia!

ajfb

Będzie nam miło spotkać się z Tobą także na naszym fanpage’u na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Akademia-Jedzenia/729825483798316

 

 

 

 

ue

Tagi (3): , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 1.56/5 (29 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

o

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
AkademiaJedzenia.pl - pierwszy taki serwis w Polsce!: