Praktyczne i stylowe akcesoria do kuchni

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Kuchnia / Sprzęt kuchenny

Praktyczne i stylowe akcesoria do kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym domownicy spędzają wiele czasu. Zdarza się jednak, iż przestrzeń ta jest mało funkcjonalna. Warto więc sięgnąć po praktyczne i tanie dodatki, które ułatwią korzystanie z kuchni.

 

Organizery do kuchni

Pojemniki na sztućce i przybory do gotowania to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie porządek i funkcjonalizm. Na rynku dostępne są różnorodne organizery. Niektóre z nich przeznaczone są do przechowywania rzeczy w szufladach kuchennych. Stojące pojemniki można natomiast postawić na blacie lub zlewie. Pojemniki mają zróżnicowaną barwę i konstrukcję. Warto zatem dobrać pojemnik do wyglądu i stylistyki aranżacyjnej kuchni.

Organizery wykonane są zazwyczaj z materiałów odpornych na wilgoć oraz zabezpieczają sztućce i przyrządy do gotowania przed osadzającym się na ich powierzchni pyłem oraz innymi drobnymi zabrudzeniami. Ponadto można je w łatwy sposób czyścić pod bieżącą wodą.

 

Szklane pojemniki kuchenne

W nowoczesnych i rustykalnych kuchniach świetnie sprawdzą się proste i delikatne akcesoria. Można w tym celu wykorzystać szklane słoiki, służące do przechowywania dżemów, herbaty, czy cukru. Dodatek ten będzie świetnie prezentować się na blacie kuchennym lub stole. Ich wygląd można również podkreślić za pomocą oświetlenia GTV montowanego pod szafkami. Świetnym uzupełnieniem dekoracji będą szklane butelki na wodę lub sok. Na rynku dostępne są także opakowania na sosy ze specjalnym dozownikiem.

Tego typu akcesoria do kuchni to rozwiązanie dla osób, ceniących sobie styl EKO. Warto zdecydować się na zakup produktów o różnorodnym kolorze szkła. Kuchnia będzie wtedy bardziej efektowna. Należy jednak pamiętać, aby kolor słoików i butelek dobrze komponował się z barwą ścian i innych dodatków kuchennych.

 

Podsumowanie

Funkcjonalne akcesoria ułatwiają codzienną pracę w domu. Ich dodatkową zaletą jest niebanalna estetyka. Większość produktów ma bowiem oryginalne zdobienia. Warto więc skorzystać z internetu, by znaleźć piękne i praktyczne akcesoria do swojego mieszkania.

 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Tagi (4): , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 1.02/5 (12 ocen)

Podobne artykuły

  • Brak powiązanych artykułów

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Praktyczne i stylowe akcesoria do kuchni: