Wyniki konkursu „Zostań gwiazdą na Święta!”

Karolina Romankiewicz

  Autor:
Opublikowane w Konkursy

Wyniki konkursu „Zostań gwiazdą na Święta!”

Sprawdź, czy wygrałeś kosmetyki w naszym świątecznym konkursie!

Bardzo dziękujemy wszystkim za przesłane zgłoszenia – jesteśmy naprawdę mile zaskoczeni ich ilością! Po długich i burzliwych obradach oraz ciężkim procesie eliminacji z pomocą autorskiego systemu antyplagiatowego, udało nam się wyłonić zwycięzców.

A oto oni:

I nagrodę  – czyli krem Amber na dzień oraz balsam do rąk ArganCELL - otrzymuje Joanna Jarząbek (za zgrabne połączenie poezji z prozą i wiele przydatnych sposobów na ochronę skóry)

II nagrodę – czyli krem Kaviar na dzień oraz mleczko do oczyszczania twarzy Mineral – otrzymuje Dawid Kalużny (za podejście do tematu z odpowiednią dawką humoru i kreatywności)

III nagrodę – czyli balsam do ciała Black Forest Pure – otrzymuje Maja Krysiak (za tekst, który z powodzeniem mógłby znaleźć się w podręcznikach do pielęgnacji skóry)


Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Bardzo prosimy o jak najszybsze potwierdzenie podanych w zgłoszeniach adresów (na e-mail: konkursy@vitalogy.pl) – dzięki temu nagrody dotrą do Was jeszcze przed Świętami.


Dziękujemy raz jeszcze za wzięcie udziału w konkursie, a już niedługo – kolejny! Wypatrujcie więc informacji na naszym portalu i fanpage’u.

Tagi (3): , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 3.43/5 (39 ocen)

Podobne artykuły

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Wyniki konkursu „Zostań gwiazdą na Święta!”: